ADRESAS
Draugystės G. 15M
Kaunas, Lietuva
DARBO LAIKAS
P. - Pn. 08.00 - 18.00
Š. 09.00 - 15.00
SUSISIEKITE
+370 694 23223
+370 672 77850
Rezervacija internetu

Apie mus

APIE MUS

Autoservisas HEXANAS – ilgametės patirties, patrauklaus kainos bei kokybės santykio ir jūsų pasitenkinimo garantas.

Siekiame plėsti techniškai tvarkingų automobilių, važiuojančių Kauno gatvėmis, skaičių, tad darbus atliekame kruopščiai ir atsakingai, o prieš atiduodami transporto priemonę į savininko rankas, atidžiai ją patikriname, stengdamiesi apsaugoti klientą nuo pakartotinio apsilankymo.

Kiekvienas automobilis čia patikimas tik didžiulę patirtį sukaupusiems meistrams, kurie gedimus diagnozuoja tiksliai ir greitai, į pagalbą pasitelkdami autoservise esančius 6 keltuvus, modernią diagnostikos įrangą ir ratų geometrijos stendą.

Klientai yra mūsų dabartis ir ateitis, tad į jų automobilių gedimus visuomet žvelgiame iš vairuotojo perspektyvos ir esame pasirengę pasiūlyti kiekvienam prieinamą kainą. Ilgametis bendradarbiavimas su įvairiais naujų bei naudotų dalių tiekėjais suteikia galimybę patenkinti skirtingus automobilių savininkų poreikius.


MŪSŲ ISTORIJA

Ilgametė patirtis ir didelis sukauptų klientų sąrašas, pastūmėjo mus atidaryti nuosavą autoservisą, kuris duris atvėrė 2017 metais, Draugystės gatvėje, Kaune. Pradėjome kukliai, 2 meistrai, 2 keltuvai ir aibė abėjonių, kas bus toliau?

2018 metų vasarą, įmonei vis augant, įsigijome vieną moderniausių ratų geometrijos stendų Kaune, įdarbinome 2 papildomus meistrus, įrengėme dar 2 darbo vietas. Tų pačių metų rudenį, įrengėme dar 1 darbo vietą ir įsigijome modernią diagnostinę įrangą.

2019 metų pavasarį įdarbinome ilgą patirtį ir didelį žinių kiekį turintį vadybininką. Nuo 2019 metų vasaros servisas veikia pilnu pajėgumu.


MŪSŲ VIZIJA

Didinti techniškai tvarkingų automobilių, važiuojančių Kauno gatvėmis skaičių. Išlaikyti aukštą aptarnavimo kokybę ir aukštą klientų pasitenkimo rodiklį. Įrodyti, kad nepriklausomas servisas gali būti tiek pat kompetetingas kiek ir oficialus servisas.