ADRESAS
Draugystės G. 15M
Kaunas, Lietuva
DARBO LAIKAS
P. - Pn. 08.00 - 18.00
Š. 09.00 - 15.00
SUSISIEKITE
+370 694 23223
+370 630 07773
Rezervacija internetu

Apie mus

APIE MUS

Autoservisas Heksanas – ilgametės patirties, patrauklaus kainos bei kokybės santykio ir jūsų pasitenkinimo garantas.

Siekiame plėsti techniškai tvarkingų automobilių, važiuojančių Kauno gatvėmis, skaičių, tad darbus atliekame kruopščiai ir atsakingai, o prieš atiduodami transporto priemonę į savininko rankas, atidžiai ją patikriname, stengdamiesi apsaugoti klientą nuo pakartotinio apsilankymo.

Kiekvienas automobilis čia patikimas tik didžiulę patirtį sukaupusiems meistrams, kurie gedimus diagnozuoja tiksliai ir greitai, į pagalbą pasitelkdami autoservise esančius 6 keltuvus, modernią diagnostikos įrangą ir ratų geometrijos stendą.

Klientai yra mūsų dabartis ir ateitis, tad į jų automobilių gedimus visuomet žvelgiame iš vairuotojo perspektyvos ir esame pasirengę pasiūlyti kiekvienam prieinamą kainą. Ilgametis bendradarbiavimas su įvairiais naujų bei naudotų dalių tiekėjais suteikia galimybę patenkinti skirtingus automobilių savininkų poreikius.


MŪSŲ VIZIJA

Didinti techniškai tvarkingų automobilių, važiuojančių Kauno gatvėmis skaičių. Išlaikyti aukštą aptarnavimo kokybę ir aukštą klientų pasitenkimo rodiklį. Įrodyti, kad nepriklausomas servisas gali būti tiek pat kompetetingas kiek ir oficialus servisas.